4:1 (3:0)

Střelci: F. Dostál

ŽK: F. Dostál

Sestava: T. Drášil – M. Dostálek, R. Michek, T. Michek, O. Boháč - J. Dostál, P. Soudek, M. Krejčí (R. Starý), F. Dostál, T. Dostálek (R. Pešek) - J. Vojíř

Komentář k zápasu: Utkání začalo se 23minutovým zpožděním, protože v zápise domácích byl v základní sestavě napsaný hráč bez registračního průkazu (Šimon). Libišany ale tato komplikace nerozhodila a již ve 3. minutě se ujaly po rychlé akci zavánějící ofsajdem vedení Hronem. Hosté mohli odpovědět o osm minut později, po pěkné akci zneškodnil šanci Vojíře brankář Rybka. Po půl hodině hry předvedli domácí pěknou kombinaci, po níž zvýšil na 2:0 Brož. Navíc hned za čtyři minuty si srazil míč do vlastní sítě R. Michek. Trapasy Libišan, které vůbec nepatří k týmu, který postupuje do 1.A třídy, pokračovaly i na konci prvního poločasu, který se hrál 48 minut, protože domácí včas nespustili časomíru.
Druhá půle začala další komickou situací. Zřejmě únavou padl rohový praporek a několik minut se řešilo jeho nové upevnění. „Heineken arena" je zřejmě i arénou divadelní, protože pak utkání neustále narušoval běháním po hrací ploše pes. V 65. minutě zvýšil na 4:0 Vokáček, když dorazil prudkou střelu, kterou brankář Drášil jen vyrazil. Za čtyři minuty se dočkaly i Nasavrky, rychlý brejk zakončil do prázdné branky Filip Dostál. V 82. minutě pak ještě tentýž hráč nastřelil tyč, skóre se ale již nezměnilo.

26. kolo - 13.06.2015 17:00

FC Nasavrky - SK Chroustovice

2:1 n.p. (0:1)

Střelci: J. Dostál (penalty: J. Dostál , O. Boháč , F. Dostál , M. Krejčí , T. Michek , M. Plíšek , L. Novák , R. Michek , M. Dostálek , J. Vojíř )

Sestava: T. Drášil – M. Dostálek, R. Michek, T. Michek, O. Boháč - M. Čechlovský (L. Novák), O. Čechlovský (M. Krejčí), M. Plíšek, J. Dostál - F. Dostál, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Za bouřky a silného deště nejprve málem třikrát „uhodilo" před hostující brankou. Hned v první minutě kapitán Nasavrk Vojíř nastřelil tyč, ve 4. minutě zneškodnil šanci Dostála gólman Tuček a v 6. minutě O. Čechlovský sám před brankářem mezi tři tyče nenamířil. Ve 23. minutě se opět vyznamenal Tuček, když vyrazil pokus M. Dostálka. Jenže přišla 34. minuta a v ní se Chroustovice nečekaně ujaly vedení, z otočky do šibenice zamířil J. Uhlíř. Nasavrky se kýženého vyrovnání dočkaly v 55. minutě, kdy se po samostatné akci prosadil J. Dostál. V závěru přišel tlak domácích, výborného Tučka se jim ale překonat nepodařilo. Zápas tak dospěl k velmi dramatickému penaltovému rozstřelu, ve kterém byli (podruhé v historii) úspěšní nasavrčtí. Za ně proměnili J. Dostál, F. Dostál, Plíšek, R. Michek, Novák, M. Dostálek a Vojíř. Za Chroustovice dali penaltu F. Uhlíř, Besperát, Derka, Komárek, Matucha, Hořčička, neproměnil Koreček.

25. kolo - 06.06.2015 17:00

TJ Sokol Rohovládová Bělá - FC Nasavrky

3:1 (0:1)

Střelci: O. Čechlovský

ŽK: R. Michek, O. Čechlovský

Sestava: P. Novák – M. Krejčí, R. Michek, P. Soudek, O. Boháč - F. Dostál, T. Michek, M. Plíšek, J. Dostál (R. Starý) - O. Čechlovský, M. Čechlovský

Komentář k zápasu: V první dvacetiminutovce zahodili domácí tři tutovky a Nasavrky je za to potrestaly, po zaváhání obrany obstřelil gólmana Zavřela O. Čechlovský. Vyrovnání se Bělá dočkala hned po změně stran a rychlý gól nastartoval obrat. Strouhal vyslal po křídle Bakuleho, ten z brankové čáry odcentroval a Jelínek se ze třinácti metrů trefil přesně. V 57. minutě otočil stav Semínko a za dvacet minut pečetil domácí vítězství z dorážky Bakule.

24. kolo - 30.05.2015 17:00

FC Nasavrky - TJ Spartak Sezemice

2:0 (1:0)

Střelci: O. Čechlovský 2

Sestava: T. Drášil (L. Novák) – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, M. Krejčí - M. Čechlovský (O. Boháč), T. Michek, O. Čechlovský, M. Plíšek, - F. Dostál, J. Vojíř (R. Pešek)

Komentář k zápasu: Domácí šli do vedení ve 13. minutě. Střelu Krejčího brankář Báča jen vyrazil, k míči se dostal Plíšek, vrátil jej do vápna, zde si ho našel O. Čechlovský a nechytatelně zakončil. Bohužel se však jednalo o jedinou slušnou akci celé první půle. Po změně stran se hra ještě zhoršila, dle domácího zpravodaje byla na úrovni pralesní ligy. Nasavrky nepochopitelně ztrácely míče a hosté se zase k žádné šanci nedostali. Jedinou jejich nebezpečnou střelu zlikvidoval v 54. minutě brankář Drášil. Ten nakonec musel v 72. minutě po srážce se sezemickým hráčem odstoupit a nahradil jej hráč z pole J. Dostál. Pojišťovací gól přišel v nastaveném čase, rychlý brejk zakončil opět O. Čechlovský.

23. kolo - 24.05.2015 17:00

FK Proseč o.s. - FC Nasavrky

6:4 (3:2)

Střelci: M. Plíšek 3, F. Dostál

Sestava: P. Novák – M. Dostálek, R. Michek, T. Michek, O. Boháč (R. Pešek) - M. Čechlovský (M. Krejčí), P. Soudek, M. Plíšek, - F. Dostál, J. Vojíř, O. Čechlovský

Komentář k zápasu: Před pěknou návštěvou 200 diváků se hrál atraktivní a útočný fotbal, ke kterému přispěli rovným dílem hráči obou mužstev. Utkání začali lépe hosté, když ve 22. minuté překonal Lampárka z bezprostřední blízkosti Dostál. Branka ale Prosečí neotřásla a hned za tři minuty vyrovnal Dvořák. Nerozhodný stav však vydržel pouze do 32. minuty, když šly Nasavrky Plíškem opět do vedení (1:2). Z toho se ale radovaly zase jen tři minuty, po rohovém kopu vyrovnal J. Marek. Ve 41. minutě navíc Proseč přidala třetí gól. Po křídle unikl Hromádka a jeho centr proměnil v poločasové vedení M. Marek.
V úvodu druhé půle byla patrná snaha hostí o vyrovnání, což se jim i podařilo, v 51. minutě srovnal stav po trestném kopu Plíšek (3:3). Pak však přišla skvělá dvacetiminutovka domácích. Nejprve hned po minutě po výborně zahraném trestném kopu Hromádky překonal Nováka hlavou Jeřábek a poslal Proseč opět do vedení. V 62. minutě prošel od poloviny hřiště až k brankové čáře Macháček a z jeho centru Mareš rybičkou zvýšil na 5:3. No a za dalších deset minut našel J. Marek chytrou přihrávkou mezi obránce nabíhajícího Hromádku a ten nedal Novákovi šanci pošesté. Nasavrky to ale ještě nezabalily a v 86. minutě završil svůj hattrick Plíšek (6:4). Na další případné zdramatizování utkání již ale hosté neměli dostatek času.

22. kolo - 16.05.2015 17:00

FC Nasavrky - Sokol Dobříkov

2:3 n.p. (2:1)

Střelci: J. Dostál, O. Čechlovský (penalty: M. Dostálek , R. Michek , T. Michek , M. Krejčí )

ŽK: O. Čechlovský, P. Novák, T. Michek, R. Michek, M. Plíšek, L. Novák

Sestava: P. Novák – M. Dostálek, R. Michek, T. Michek, O. Boháč - J. Dostál (L. Novák), O. Čechlovský, M. Plíšek (M. Krejčí), F. Dostál - J. Vojíř, M. Čechlovský (R. Pešek)

Komentář k zápasu: Domácí měli raketový úvod. Již ve 2. minutě našel dlouhý míč za obranu soupeře rozběhnutého J. Dostála, který obešel i vybíhajícího brankáře Málka 1:0. Hned o tři minuty později mohl přidat druhý úspěch Plíšek, sám před gólmanem ale zaváhal. Jenže v náporu přišla 7. minuta a po rohovém kopu Rychtařík vyrovnal. Domácí však inkasovaná branka nezabrzdila. J. Dostál mířil v další příležitosti těsně vedle, aby se v 18. minutě uvolnil v šestnáctce O. Čechlovský a křížnou střelou vrátil Nasavrkům vedení. To pak mohl navýšit po půlhodině hry po trestném kopu T. Michka Dostálek, z první však branku netrefil. Po změně stran se obraz hry změnil, Dobříkov převzal otěže zápasu a v 54. minutě měl ideální možnost vyrovnat, Ševčík ale neproměnil pokutový kop. Za tři minuty se zaskvěl gólman P. Novák, když po rohovém kopu bravurně vychytal soupeřova útočníka na malém vápně. Vedení 2:1 drželi domácí až do 86. minuty, v níž Vaněk z opakované střely vyrovnal. Došlo tak na pokutové kopy, v nichž byli hosté stoprocentně úspěšní, zatímco za Nasavrky selhali Dostálek a Krejčí.

21. kolo - 10.05.2015 17:00

TJ So Sruby - FC Nasavrky

3:2 n.p. (1:1)

Střelci: J. Vojíř, O. Čechlovský (penalty: T. Michek , R. Michek , J. Vojíř , M. Dostálek , O. Čechlovský )

ŽK: O. Čechlovský, M. Čechlovský, J. Vojíř, O. Boháč

Sestava: P. Novák – M. Dostálek, P. Soudek, T. Michek, O. Boháč - J. Dostál, O. Čechlovský, R. Michek, M. Plíšek (D. Hnízdo) - J. Vojíř, F. Dostál (M. Čechlovský)

Komentář k zápasu: Na slušně upraveném hřišti šli hosté již v 6. minutě do vedení, kdy důrazný Vojíř připravil o míč obránce Srubů a sám před brankařem nezaváhal. Z vedení se Nasavrky radovaly půl hodiny, než se po rychlém útoku domácích míč dostal ke zcela volnému Kaplanovi, který svou šanci využil. Začátek druhého poločasu opět vyšel hostům. Trestný kop T. Michka prodloužil J. Dostál hlavou na O. Čechlovského, který vymetl domácím pavučiny. V závěru se Sruby snažily vyrovnat a v 87. minu tě po obléhání branky Nasavrk si za obranu naběhl opět Kaplan a stavil výsledek po devadesáti minutách. V penaltovém rozstřelu byli domácí úspěšní čtyřikrát, kdežto za hosty proměnili penaltu pouze R. Michek, M. Dostálek a O. Čechlovský.

20. kolo - 02.05.2015 17:00

FC Nasavrky - SK Starý Máteřov

3:2 (2:1)

Střelci: O. Čechlovský 2, M. Dostálek

ŽK: F. Dostál, O. Čechlovský, P. Soudek

Sestava: P. Novák – M. Dostálek, P. Soudek, T. Michek, L. Novák (O. Boháč) - J. Dostál (R. Pešek), O. Čechlovský, R. Michek, M. Čechlovský - J. Vojíř (M. Plíšek), F. Dostál (M. Krejčí)

Komentář k zápasu: V tvrdém a spíše bojovném nežli pohledném utkání šli hosté do vedení v 11. minutě po chybě nasavrcké obrany, kdy míč propadl po dlouhém autovém vhazování až do malého vápna, kde ho nekompromisně uklidil do sítě Fenik. Domácí vyrovnali za šest minut. Trestný kop T. Michka směřující mimo branku gólman Doležal neudržel a prakticky ho srazil k nohám O. Čechlovského, který nezaváhal. Těsně před koncem poločasu pak šel stejný hráč důrazně za dlouhým míčem, obránce jej nastřelil do těla a on se ocitl sám před Doležalem 2:1. V 54. minutě přešel Máteřov po špatné rozehrávce domácích do rychlého brejku, který zakončil nekrytý Fenik. O zisku všech tří bodů pro Nasavrky rozhodl v 77. minutě po trestném kopu T. Michka hlavou M. Dostálek. V samém závěru se nechal zbytečně vyloučit Suchánek, který po faulu ještě šlápl na domácího hráče. Utkání sledovalo cca 200 diváků.

19. kolo - 25.04.2015 17:00

TJ Sokol Rosice nad Labem - FC Nasavrky

0:2 (0:0)

Střelci: F. Dostál 2

ŽK: J. Dostál

Sestava: M. Hybner (R. Pešek) – M. Dostálek, P. Soudek, T. Michek, T. Dostálek (O. Boháč) - O. Čechlovský, R. Michek, M. Plíšek (L. Novák), M. Čechlovský (J. Vojíř) - J. Dostál, F. Dostál

Komentář k zápasu: Velmi slušná návštěva viděla rychlé a zajímavé utkání s mnoha šancemi. Hostující Soudek nastřelil již v 6. minutě tyč, po půlhodině hry zase mohli dát branku domácí, když brankáři Hybnerovi vypadl po prudké střele míč, ale před dobíhajícím útočníkem zachránil na brankové čáře M. Dostálek. Po přestávce hosté prostřídali a jeden z noviců Vojíř šel hned sám na gólmana, ale neprostřelil jej. Vše si vynahradil o chvíli později, kdy krásně uvolnil F. Dostála, který poslal Nasavrky dovedení. O čtyři minuty později si tato dvojice úspěšnou kombinaci zopakovala (0:2). V 70. minutě si při odkopu od branky přivodil nezaviněné zranění Hybner a do nasavrcké klece musel hráč z pole J. Dostál. Přes snahu Rosic se mu však podařilo čisté konto udržet.

18. kolo - 19.04.2015 17:00

SK Zámrsk o.s. - FC Nasavrky

3:2 n.p. (2:0)

Střelci: J. Vojíř, O. Čechlovský (penalty: T. Michek , O. Čechlovský , R. Michek , J. Vojíř , M. Dostálek )

ŽK: O. Čechlovský, J. Vojíř, R. Michek, T. Dostálek, M. Čechlovský

Sestava: P. Novák – M. Dostálek, R. Michek, T. Michek, T. Dostálek - F. Dostál, O. Čechlovský, M. Plíšek (M. Hybner), M. Čechlovský (L. Novák) - J. Dostál, J. Vojíř

Komentář k zápasu: První minuty nabídly hodně vzruchu na obou stranách, gólově se ještě neurodilo, i když hosté byli velmi blízko. Mudrich totiž odvracel míč z brankové čáry. Domácí se ujali vedení ve 20. minutě, neboť Podmajerský zakončil svůj samostatný únik precizně. Zámrsku zatrnulo při „malé domů" od Jiráského a jen vynikající zákrok gólmana Novotného uchránil tým od pohromy. Před koncem poločasu se trefil Bálek a náskok Zámrsku byl slibný. Přestávka domácím spíše uškodila. Nasavrky byly živější ve druhé půli a dočkaly se rychlého vyrovnání. V 66. minutě snížil Vojíř a o tři minuty později znamenal gól O. Čechlovského korekci stavu na 2:2. Navíc ještě v závěru mohli hosté otočit úplně a jen odvážný zákrok Novotného uchránil Zámrsku remízu.

17. kolo - 12.04.2015 16:30

FC Nasavrky - TJ Sokol Mnětice

6:0 (5:0)

Střelci: J. Dostál 3, M. Čechlovský, M. Dostálek, F. Dostál

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, P. Soudek (J. Rejholec), T. Michek, T. Dostálek - F. Dostál, R. Michek, M. Plíšek (R. Pešek), M. Čechlovský - J. Dostál, O. Čechlovský

Komentář k zápasu: Jednoznačná záležitost domácího týmu, který o svém jasném vítězství rozhodl již v prvním poločase. Srdnatě bojujícího soupeře od většího přídělu zachránila žalostná koncovka domácích, kteří spoustu dalších šancí spálili. Po změně stran si Mnětice vytvořily dvě gólové příležitosti, které ale s přehledem zlikvidoval domácí gólman Hybner. Zápasu přihlíželo 150 diváků.

16. kolo - 05.04.2015 16:30

SK Řečany nad Labem - FC Nasavrky

2:1 n.p. (1:1)

Střelci: M. Čechlovský (penalty: T. Michek , R. Michek , O. Čechloský , J. Vojíř , J. Dostál )

ŽK: R. Michek, F. Dostál

Sestava: P. Novák – M. Dostálek, P. Soudek, R. Michek, T. Dostálek (O. Čechlovský) - F. Dostál, T. Michek, M. Plíšek (L. Novák), M. Čechlovský (R. Pešek) - J. Dostál, J. Vojíř

Komentář k zápasu: V prvním poločase byly k vidění šance na obou stranách. Hosté se ujali vedení v šesté minutě, když po rohovém kopu doklepával míč do sítě M. Čechlovský. Řečany vyrovnaly po půlhodině hry. Novotný poslal před bránu přízemní centr a Mihovský měl přesně seřízena mířidla. Po změně stran měli více ze hry domácí. Největší šanci zazdil Hostinský, který ale z malého vápna přestřelil. V penaltové loterii se hráči obou týmu kopali za uši. Lépe řečeno jejich pokusy nenacházely vymezený prostor a létaly nad nebo mimo. Rozhodující „pentli" proměnil Mihovský. Stínem utkání je zranění Tomáše Dostálka, který po neodpískaném faulu zápas pro nakopnutou patu nedohrál.

15. kolo - 28.03.2015 15:00

FC Nasavrky - SK So Prosetín

0:1 (0:1)

ŽK: T. Dostálek, J. Vojíř, M. Plíšek

Sestava: P. Novák – M. Dostálek, P. Soudek, R. Michek, T. Dostálek - F. Dostál, T. Michek, O. Čechlovský, L. Novák (M. Plíšek) - M. Čechlovský (O. Boháč), J. Vojíř

Komentář k zápasu: Na první jarní zápas, a hned okresní derby, se přišlo podívat sto diváků. Ti však viděli utkání plné nepřesných přihrávek, které rozhodla jediná využitá gólová šance Prosetína, kterou ve 36. minutě po trestném kopu zúročil Jiří Ročňák. Domácí si v závěru vytvořili tlak, který však vyústil pouze nastřelenou brankovou konstrukcí. Ostatní šance gól nepřinesly.

13. kolo - 01.11.2014 14:00

SK Chroustovice - FC Nasavrky

2:1 (1:0)

Střelci: M. Dostálek

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, M. Krejčí, R. Michek, T. Dostálek - F. Dostál, T. Michek, M. Plíšek (L. Novák), L. Rejholec (D. Hnízdo) - M. Čechlovský (R. Pešek), O. Čechlovský

Komentář k zápasu: Utkání začalo oboustranně opatrně, oba týmy vyznávaly zabezpečenou obranu. Přestože střelba byla opravdu minimální, zápas měl v sobě napětí a byl pro diváky zajímavý. Těsně před odchodem do kabin se domácí ujali vedení brankou Jakuba Uhlíře. V druhém poločase se začali hosté vytrácet a potrestal je za to překvapivou střelou Hotovec 2:0. To zase Nasavrky probudilo, ujaly se režie a ze zvýšeného tlaku vstřelil v 80. minutě krásnou ranou, která nedala brankáři Tučkovi šanci, Michal Dostálek kontaktní gól. Vyrovnání se v dramatickém závěru ale hosté nedočkali.

1. kolo - 28.10.2014 14:30

FC Nasavrky - FC Libišany

1:2 (1:1)

Střelci: M. Plíšek

ŽK: M. Dostálek, J. Vojíř, T. Dostálek

ČK: J. Vojíř, J. Dostál

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, T. Michek, R. Michek, T. Dostálek - F. Dostál, O. Čechlovský, M. Plíšek (M. Krejčí), L. Novák (M. Čechlovský) - J. Dostál, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Dva vyloučení, penalta a gól v 92. minutě...

12. kolo - 25.10.2014 14:30

FC Nasavrky - TJ Sokol Rohovládová Bělá

0:3 (0:0)

ŽK: J. Dostál, O. Boháč

Sestava: M. Hybner – L. Novák (O. Boháč), M. Dostálek, R. Michek, T. Dostálek (R. Pešek) - J. Dostál, T. Michek, M. Plíšek (M. Krejčí) O. Čechlovský - F. Dostál, M. Čechlovský

Komentář k zápasu: Na těžkém terénu se hrál pohledný zápas, v němž měli domácí po celou dobu mírnou převahu, kterou ale nedokázali zužitkovat střelecky. Hosté v deseti využili tři rychlé útoky k zisku tří bodů.

11. kolo - 18.10.2014 15:30

TJ Spartak Sezemice - FC Nasavrky

6:2 (2:1)

Střelci: M. Dostálek, T. Michek (pen.)

ŽK: T. Michek, O. Boháč, J. Vojíř, T. Dostálek

Sestava: T. Drášil (L. Novák) – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, O. Boháč - J. Dostál (M. Čechlovský), T. Michek, M. Plíšek, F. Dostál – O. Čechlovský, J. Vojíř (T. Dostálek)

Komentář k zápasu: Šlo o pohledné a oboustranně útočné utkání, v němž byli domácí mnohem produktivnější. Povedl se jim již vstup do zápasu, když hned po 90 vteřinách vedli. Pak se ale Nasavrky oklepaly a začaly být lepším týmem, své šance však nevyužily. A naopak inkasovaly z penalty podruhé. Přesto byli hosté stále aktivní a zaslouženě se jim povedlo do přestávky vsítit kontaktní gól. Nástup do druhé půle však znovu patřil Sezemicím, kteří díky dvěma rychlým brankám vedly v 52. minutě 4:1. Tím bylo prakticky o vítězi rozhodnuto. Hlas z Nasavrk po zápase zněl jasně: „Utkání domácím vyšlo jak nikdy. Kdyby snad kopli do krtka, tak jim to tam spadlo."

10. kolo - 11.10.2014 16:00

FC Nasavrky - FK Proseč o.s.

1:0 (1:0)

Střelci: T. Michek (pen.)

ŽK: J. Dostál, O. Čechlovský, P. Soudek

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, O. Boháč - J. Dostál (L. Novák), T. Michek, M. Plíšek (T. Dostálek), F. Dostál (M. Krejčí) – O. Čechlovský, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Derby sledovalo 200 diváků, z toho ale byli dvě třetiny z Proseče. Ti vytvořili zápasu vynikající a bouřlivou atmosféru, když si sebou přivezli i vuvuzely a bubny! Možná i proto se jednalo o dosti tvrdý zápas, na trávníku se docela jiskřilo. První poločas byl vyrovnaný, k vidění bylo několik šancí zejména na domácí straně. Jak se později ukázalo, o výsledku rozhodla poslední minuta této půle, kdy se po chybě obrany dostal do brejku Filip Dostál, byl zezadu faulován a nařízený pokutový kop proměnil Tomáš Michek. Po přestávce si Proseč vytvořila mírný tlak se snahou minimálně vyrovnat, Nasavrky ale pozornou obranou hosty do šancí nepouštěly a střely z dálky neměly účinek. Naopak z několika brejků mohli domácí pečetit vítězství, skvěle ale zachytal také gólman hostů J. Lampárek. Přes závěrečné emoce si domácí výhrou udrželi letošní neporazitelnost na vlastním hřišti.

9. kolo - 04.10.2014 16:00

Sokol Dobříkov - FC Nasavrky

1:0 n.p. (0:0)

Střelci: penalty: T. Michek , R. Michek , J. Vojíř , O. Čechloský , M. Dostálek , P. Soudek , M. Hybner , F. Dostál , J. Dostál , L. Novák

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, J. Dostál - L. Novák, T. Michek, O. Čechlovský, F. Dostál – M. Plíšek, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Hosté odehráli špatné utkání. Neproměnili dvě své šance, když třeba na konci první půle šel Plíšek zcela sám na domácího gólmana. Zápas se nepovedl ani rozhodčím, kteří konec zápasu příliš nezvládali. V poslední minutě měly Nasavrky po jasné ruce kopat penaltu, ale v napjaté atmosféře se jí sudí asi bál odpískat. V závěrečném rozstřelu hosté vedli již o dvě "trefy", aby nakonec přesto prohráli.

8. kolo - 27.09.2014 16:30

FC Nasavrky - TJ So Sruby

2:1 (1:1)

Střelci: T. Michek (pen.), O. Čechlovský

ŽK: M. Dostálek

Sestava: P. Chvojka – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, O. Boháč - J. Dostál (M. Krejčí), T. Michek, M. Plíšek (M. Čechlovský), F. Dostál (L. Novák) – O. Čechlovský, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Do vedení se dostali hned v úvodu střetnutí hosté, když Zachař po nenápadné akci přehodil vybíhajícího gólmana Chvojku. Nasavrky to ale nezlomilo, měly po většinu zápasu převahu a do poločasu stihly vyrovnat z penalty za ruku v pokutovém území. Pak se však předháněly v zahazování šancí, a tak o jejich zasloužené výhře rozhodl až 15 minut před koncem Ondřej Čechlovský poté, co brankář neudržel prudkou střelu Dostálka.

7. kolo - 20.09.2014 16:30

SK Starý Máteřov - FC Nasavrky

1:2 n.p. (0:1)

Střelci: F. Dostál (penalty: T. Michek , R. Michek , J. Vojíř , O. Čechloský , F. Dostál , P. Soudek , M. Dostálek , M. Plíšek , M. Čechlovský , M. Hybner , T. Michek , R. Michek )

ŽK: F. Dostál, R. Michek, O. Čechlovský, M. Čechlovský

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, O. Boháč (M. Čechlovský) - J. Dostál (T. Drášil), T. Michek, M. Plíšek, F. Dostál – O. Čechlovský, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Hosté začali velmi sympaticky a již v 6. minutě vstřelili první branku zápasu, gól ale nebyl pro předchozí ruku Plíškovi uznán. Pravá radost tak v celku Nasavrk propukla až ve 39. minutě, kdy se tentokrát regulérně trefil Filip Dostál. Hned krátce po změně stran mohl navýšit vedení jeho bratr Jakub, ale ten svou velkou příležitost neproměnil. Pak se na hřiště začaly vkrádat emoce a dohadováni, čehož domácí využili v 79. minutě po rychlé akci k vyrovnání. Konec střetnutí už neměl s fotbalem příliš společného a zápas tak po devadesáti minutách vítěze nepoznal. Na řadu tedy přišel penaltový rozstřel a asi ani sami jeho aktéři nečekali, jak se protáhne. Až v jeho 12. sérii chytil soupeřovi penaltu T. Michek, čímž rozhodl o zisku bodu navíc pro Nasavrky.

6. kolo - 13.09.2014 17:00

FC Nasavrky - TJ Sokol Rosice nad Labem

2:1 (1:1)

Střelci: T. Michek (pen.), F. Dostál

ŽK: F. Dostál, M. Plíšek

Sestava: P. Chvojka – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, T. Dostálek (L. Novák) - J. Dostál (O. Boháč), T. Michek, M. Plíšek (M. Krejčí), F. Dostál – O. Čechlovský, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Hosté se dostali do vedení po čtvrthodině hry díky chybě domácí obrany. Ještě před přestávkou ale vyrovnal z penalty po zbytečné ruce hostujícího obránce T. Michek. Ve vyrovnaném zápase strhly Nasavrky vítězství na svoji stranu v 78. minutě po krásné akci celého útoku zakončené Filipem Dostálem.

5. kolo - 06.09.2014 17:00

FC Nasavrky - SK Zámrsk o.s.

3:1 (2:1)

Střelci: T. Michek 2 (1 z pen.), J. Vojíř

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, T. Dostálek (L. Novák) – O. Boháč, T. Michek, M. Plíšek (M. Krejčí), F. Dostál – O. Čechlovský, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Domácí šli do vedení hned ve 2. minutě z rychlého protiútoku, ale ve 25. min. po chybě obrany bylo srovnáno. Do kabin odcházely přece jen radostněji Nasavrky, když Tomáš Michek proměnil pokutový kop. V 54. minutě pak opět T. Michek zvýšil krásně kopnutým trestňákem na konečných 3:1. Hosté vyvinuli v závěru tlak, který ale domácí i díky skvělému gólmanovi přestáli.

4. kolo - 31.08.2014 14:00

TJ Sokol Mnětice - FC Nasavrky

2:4 (2:2)

Střelci: O. Čechlovský 2, F. Dostál, O. Boháč

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, R. Michek, P. Soudek, O. Boháč (T. Dostálek) – J. Dostál (M. Krejčí), T. Michek, M. Plíšek, F. Dostál (D. Hnízdo) – O. Čechlovský, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Domácí zažili černou úvodní čtvrthodinu. Ztrátu dvou gólů smázal ještě do konce první půle Tláskal. Nejdříve proměnil penaltu za sražení Lamberského, a poté dotlačil míč do sítě po přízemním centru. Klíčový okamžik se zrodil hned po pauze. Hochman dostal červenou a Mnětice se složily.

3. kolo - 23.08.2014 17:00

FC Nasavrky - SK Řečany nad Labem

2:3 n.p. (1:1)

Střelci: J. Dostál, T. Michek (penalty: T. Michek , J. Vojíř , R. Michek , O. Čechloský , M. Dostálek , P. Soudek , O. Boháč )

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, R. Michek, O. Boháč, T. Dostálek (J. Rejholec) – J. Dostál (M. Plíšek), T. Michek, O. Čechlovský, L. Novák (P. Soudek) – F. Dostál, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Domácí promarnili hned v první minutě vyloženou šanci, kdy běžel F. Dostál sám na gólmana Moravce, ale hostující brankář jej vychytal. A za pět minut přišel trest. Po školácké chybě obrany kopaly Řečany pokutový kop, z kterého Hostinský otevřel skóre. V 25. minutě se Nasavrky dočkaly vyrovnání, o což se zasloužil po pěkném uvolnění J. Dostál. Po přestávce šli domácí brzy do vedení z trestném kopu T. Michka (2:1), ale hosté po další chybě v obraně za deset minut znovu srovnali skóre. Zápas tak dospěl k penaltovému rozstřelu, v jehož sedmé sérii se radovaly ze zisku bodu navíc Řečany.

2. kolo - 17.08.2014 17:00

SK So Prosetín - FC Nasavrky

1:4 (0:0)

Střelci: J. Dostál 2, F. Dostál, M. Plíšek

ŽK: R. Michek, T. Dostálek, O. Boháč

Sestava: M. Hybner – M. Dostálek, R. Michek, O. Boháč, T. Dostálek – J. Dostál (M. Krejčí), T. Michek, O. Čechlovský, L. Novák (M. Plíšek) – F. Dostál, J. Vojíř

Komentář k zápasu: Hned 1. kolo 1.B třídy svedlo za soupeře v okresním derby ještě loni A třídový Prosetín a štiku loňského podzimu Nasavrky. A z výhry se radovali možná trochu nečekaně právě hosté. Dvě stovky diváků se v prvním poločase gólů nedočkalo. Ty začaly padat až po změně stran, ke smůle domácích však většinou do jejich sítě. Přitom střetnutí bylo v poli herně vyrovnané, ale zatímco Remeš nebo Odvárka ve svých šancích zklamali, produktivita Nasavrk byla mnohem efektivnější. Dvacet minut před koncem byl ještě stav nerozhodný 1:1, ale pak nasázeli hosté soupeři tři branky a připravili tak Prosetínu až možná kruté „přivítaní" v 1.B třídě.