Odehrané zápasy

26. kolo - 16.06.2018 10:15

Nasavrky - Kunčina

4:3 (3:0)

Střelci: 6. Dostál Jakub, 16. Pavlík Vojtěch, 39. Dostál Jakub, 80. Dostál Jakub

ŽK: 45. Soudek Pavel, 61. Michek Tomáš, 86. Starý Radek

Sestava: Drášil Tomáš - Michek Tomáš, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Pešek Radek, Soudek Pavel, Morávek Filip, Dostál Filip - Dostál Jakub (83. Dostálek Tomáš), Pavlík Vojtěch

25. kolo - 10.06.2018 14:30

Luže - Nasavrky

6:1 (1:1)

Střelci: 11. Čechlovský Ondřej

ŽK: 26. Pešek Radek

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Dostál Filip, Soudek Pavel , Morávek Filip, Dostál Jakub (82. Dostálek Tomáš) - Čechlovský Ondřej, Vojíř Jan (56. Pavlík Vojtěch)

24. kolo - 03.06.2018 17:00

Nasavrky - Svitavy B

3:0 (1:0)

Střelci: 43. Dostál Filip, 53. Čechlovský Ondřej, 53. Dostál Filip

ŽK: 59. Morávek Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Soudek Pavel (68. Pavlík Vojtěch), Michek Tomáš (85. Dostálek Tomáš), Morávek Filip, Čechlovský Ondřej - Novák Lukáš (46. Dostál Jakub), Vojíř Jan (46. Čechlovský Ondřej)

23. kolo - 27.05.2018 17:00

Dolní Újezd - Nasavrky

7:2 (2:1)

Střelci: 26. Dostál Filip, 74. Soudek Pavel

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek (73. Dostálek Tomáš) - Soudek Pavel, Michek Tomáš, Morávek Filip, Čechlovský Ondřej - Dostál Jakub, Vojíř Jan

22. kolo - 19.05.2018 17:00

Nasavrky - Pardubičky

1:2 n.p. (0:0)

Střelci: 69. Dostál Filip (penalty: Michek Tomáš , Dostálek Michal , Michek Roman , Pešek Radek , Soudek Pavel , Morávek Filip , Čechlovský Ondřej , Starý Radek , Pavlík Vojtěch )

Sestava: Dostál Jakub (87. Drášil Tomáš) - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Soudek Pavel, Michek Tomáš, Morávek Filip, Dostál Filip - Novák Lukáš (70. Pavlík Vojtěch), Čechlovský Ondřej

21. kolo - 13.05.2018 17:00

Rohovládova Bělá - Nasavrky

1:3 (0:1)

Střelci: 21. Čechlovský Ondřej, 76. Morávek Filip, 90. Dostál Filip

ŽK: 78. Morávek Filip, 90. Soudek Pavel

Sestava: Michek Tomáš - Pešek Radek (87. Pavlík Vojtěch), Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Dostál Jakub, Soudek Pavel, Morávek Filip, Dostál Filip - Novák Lukáš (57. Vojíř Jan), Čechlovský Ondřej

20. kolo - 05.05.2018 17:00

Nasavrky - Letohrad B

3:0 (2:0)

Střelci: 40. Dostál Filip (pen.), 43. Dostálek Michal, 74. Novák Lukáš

Sestava: Michek Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Čechlovský Ondřej, Morávek Filip, Dostál Filip, Novák Lukáš (85. Dostálek Tomáš) - Vojíř Jan (80. Pavlík Vojtěch), Dostál Jakub

19. kolo - 28.04.2018 16:00

Semanín - Nasavrky

2:5 (1:2)

Střelci: 14. Dostálek Michal, 43. Dostál Filip, 69. Čechlovský Ondřej, 71. Dostál Filip, 80. Čechlovský Ondřej

ŽK: 58. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Michek Tomáš, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Dostál Jakub (29. Pešek Radek), Michek Tomáš, Morávek Filip (80. Pavlík Vojtěch), Dostál Filip - Vojíř Jan (64. Novák Lukáš), Čechlovský Ondřej

18. kolo - 21.04.2018 16:30

Nasavrky - Horní Ředice

3:2 n.p. (0:0)

Střelci: 63. Dostálek Michal, 85. Dostál Filip (penalty: Michek Tomáš , Dostálek Michal , Michek Roman , Dostál Filip )

ŽK: 42. Michek Roman, 45. Drášil Tomáš, 55. Michek Tomáš, 77. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Krejčí Michal (11. Novák Lukáš) - Dostál Jakub, Michek Tomáš, Morávek Filip, Dostál Filip - Vojíř Jan (73. Pavlík Vojtěch), Čechlovský Ondřej

17. kolo - 14.04.2018 16:30

Načešice - Nasavrky

2:3 n.p. (1:0)

Střelci: 63. Dostál Jakub, 75. Dostálek Michal (penalty: Michek Tomáš , Krejčí Michal , Michek Roman , Dostál Filip )

ŽK: 45. Morávek Filip, 65. Pešek Radek, 74. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Dostál Jakub (77. Krejčí Michal), Michek Tomáš, Morávek Filip, Dostál Filip - Vojíř Jan (85. Pavlík Vojtěch), Čechlovský Ondřej

16. kolo - 08.04.2018 16:00

Vysoké Mýto B - Nasavrky

2:1 (1:0)

Střelci: 57. Soudek Pavel

ŽK: 49. Starý Radek, 62. Michek Roman, 80. Dostál Jakub

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Soudek Pavel, Michek Tomáš, Morávek Filip, Dostál Filip - Vojíř Jan (67. Dostál Jakub), Krejčí Michal (46. Čechlovský Ondřej)

15. kolo - 31.03.2018 16:00

Nasavrky - Přelouč

1:0 n.p. (0:0)

Střelci: penalty: Michek Tomáš , Dostál Filip , Vojíř Jan , Michek Roman

ŽK: 70. Vojíř Jan

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Soudek Pavel (80. Novák Lukáš), Michek Tomáš, Morávek Filip, Dostál Filip - Vojíř Jan, Krejčí Michal (65. Čechlovský Ondřej)

14. kolo - 25.03.2018 14:30

Pomezí - Nasavrky

0:3 (0:0)

Střelci: 50. Vojíř Jan, 70. Vojíř Jan, 73. Soudek Pavel

Sestava: Drášil Tomáš - Pešek Radek, Michek Roman, Dostálek Michal, Starý Radek - Soudek Pavel, Michek Tomáš (80. Pavlík Vojtěch), Morávek Filip, Dostál Filip - Vojíř Jan (72. Krejčí Michal), Dostál Jakub (31. Novák Lukáš, 87. Čechlovský Ondřej)

13. kolo - 04.11.2017 13:30

Kunčina - Nasavrky

3:2 (2:0)

Střelci: 70. vlastní, 89. Dostál Filip

ŽK: 24. Michek Roman, 80. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Michek Roman, Dostálek Michal, Vojíř Jan (62. Michek Tomáš), Pešek Radek - Soudek Pavel, Čechlovský Ondřej, Dostál Filip, Dvořáček Pavel (46. Novák Lukáš) - Dostál Jakub (67. Krejčí Michal)

12. kolo - 28.10.2017 14:00

Nasavrky - Luže

0:2 (0:2)

ŽK: 59. Pešek Radek, 78. Dostál Filip

Sestava: Drášil Tomáš - Hnízdo David, Michek Roman, Dostálek Michal, Vojíř Jan (82. Licek Miloš), Pešek Radek - Pavlík Vojtěch (64. Vykoukal Pavel), Čechlovský Ondřej, Dostál Filip, Dvořáček Pavel (72. Vomáčka Michal) - Dostál Jakub

11. kolo - 21.10.2017 15:00

Svitavy B - Nasavrky

6:0 (1:0)

Sestava: Drášil Tomáš - Dostálek Tomáš (57. Vomáčka Michal), Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Pavlík Vojtěch, Soudek Pavel, Dostál Filip, Krejčí Michal - Novák Lukáš (46. Dostál Jakub), Čechlovský Ondřej

10. kolo - 15.10.2017 15:00

Nasavrky - Dolní Újezd

1:0 (0:0)

Střelci: 72. Čechlovský Ondřej

ŽK: 50. Michek Roman, 56. Dostál Filip, 84. Soudek Pavel

Sestava: Drášil Tomáš - Krejčí Michal, Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Čechlovský Ondřej, Soudek Pavel, Dostál Filip, Hnízdo David (90. Dostálek Tomáš) - Vojíř Jan (64. Dostál Jakub, 90. Vomáčka Michal), Novák Lukáš (85. Pavlík Vojtěch)

9. kolo - 08.10.2017 15:30

Pardubičky - Nasavrky

5:4 (4:1)

Střelci: 28. Vojíř Jan, 48. Čechlovský Ondřej, 85. Dostál Filip, 90. Čechlovský Ondřej

ŽK: 29. Pešek Radek, 88. Michek Roman

Sestava: Drášil Tomáš - Krejčí Michal (72. Dostálek Tomáš), Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Čechlovský Ondřej, Soudek Pavel, Dostál Filip, Hnízdo David (82. Vomáčka Michal) - Vojíř Jan (76. Dostál Jakub), Novák Lukáš (61. Pavlík Vojtěch)

8. kolo - 01.10.2017 15:30

Nasavrky - Rohovládova Bělá

2:1 n.p. (1:0)

Střelci: 9. Soudek Pavel (penalty: Dostál Filip , Michek Roman , Vojíř Jan , Pešek Radek , Dostálek Michal )

ŽK: 72. Michek Roman

Sestava: Drášil Tomáš - Krejčí Michal (52. Dostálek Tomáš), Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Čechlovský Ondřej, Soudek Pavel, Dostál Filip, Hnízdo David - Vojíř Jan, Novák Lukáš (82. Pavlík Vojtěch)

Komentář k zápasu: Zápas začal převahou hostí, kteří drželi míč na svých kopačkách a už v osmé minutě nastřelili tyč. Domácí odpověděli hned o minutu později, když Soudek proměnil rohový kop.bPo celý zbytek poločasu byl průběh podobný začátku zápasu hosté drželi míč a domácí zahazovali gólové šance. To se jim vymstilo v padesáté šesté minutě, když hostující Pospíšil vyrovnal prudkou střelou z osmnácti metrů. Do konce zápasu už žádný gól nepadl, a tak musely o výsledku rozhodnout pokutové kopy. V těch byli domácí stoprocentně úspěšní (5:4). Ukázali zlepšený výkon a proti týmu ze špičky soutěže mohli bodovat naplno. Je to pro ně teprve druhá výhra v sezóně.

7. kolo - 24.09.2017 10:15

Letohrad B - Nasavrky

6:1 (2:1)

Střelci: 22. Čechlovský Ondřej

ŽK: 38. Krejčí Michal, 42. Dostálek Tomáš

Sestava: Drášil Tomáš - Dostálek Tomáš (46. Novák Lukáš), Michek Roman, Dostálek Michal, Hnízdo David - Pešek Radek, Michek Tomáš, Čechlovský Ondřej, Krejčí Michal - Němec Josef, Vojíř Jan (72. Pavlík Vojtěch)

Komentář k zápasu: Letohradské béčko hraje velmi dobře a ukázalo to i proti Nasavrkám, převahu vyjádřili i gólově. Domácím vyšla první čtvrthodina zápasu, kdy dali dvě branky, a také stejný čas v úvodu druhého dějství. V pohodě hrající Letohrad měl i další příležitosti a skóre mohlo být i vyšší.

6. kolo - 16.09.2017 16:00

Nasavrky - Semanín

1:2 (0:2)

Střelci: 84. Dostál Filip (pen.)

ŽK: 71. Drášil Tomáš

Sestava: Drášil Tomáš - Dostálek Tomáš (59. Novák Lukáš), Michek Roman, Dostálek Michal, Hnízdo David - Pešek Radek, Michek Tomáš, Čechlovský Ondřej, Soudek Pavel - Dostál Filip, Vojíř Jan (74. Krejčí Michal)

5. kolo - 10.09.2017 17:00

Horní Ředice - Nasavrky

7:1 (1:0)

Střelci: 89. vlastní

Sestava: Drášil Tomáš - Dostálek Tomáš, Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Krejčí Michal, Michek Tomáš, Čechlovský Ondřej, Hnízdo David - Dostál Filip, Pavlík Vojtěch (34. Vojíř Jan)

4. kolo - 02.09.2017 17:00

Nasavrky - Načešice

3:1 (1:1)

Střelci: 25. Čechlovský Ondřej, 55. Dostál Filip, 78. Čechlovský Ondřej

Sestava: Drášil Tomáš - Dostálek Tomáš, Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Krejčí Michal (84. Vomáčka Michal), Michek Tomáš, Čechlovský Ondřej, Hnízdo David (66. Pavlík Vojtěch) - Dostál Filip, Němec Josef (77. Paulus Jaroslav)

3. kolo - 26.08.2017 17:00

Nasavrky - Vysoké Mýto B

1:2 n.p. (1:1)

Střelci: 19. Čechlovský Ondřej (penalty: Michek Tomáš , Michek Roman , Dostál Filip , Čechlovský Ondřej , Dostálek Michal , Vomáčka Michal )

Sestava: Drášil Tomáš - Dostálek Tomáš, Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Krejčí Michal (82. Pavlík Vojtěch), Michek Tomáš, Čechlovský Ondřej, Hnízdo David (90. Vomáčka Michal) - Dostál Filip, Boháč Ondra (10. Němec Josef, 52. Paulus Jaroslav)

2. kolo - 19.08.2017 17:00

Přelouč - Nasavrky

2:1 (0:0)

Střelci: 54. Čechlovský Ondřej

ŽK: 45. Pešek Radek, 90. Soudek Pavel

Sestava: Michek Tomáš - Hnízdo David, Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Krejčí Michal (68. Dostálek Tomáš), Soudek Pavel, Starý Radek, Čechlovský Ondřej - Dostál Filip, Boháč Ondra

Komentář k zápasu: Domácí křtili zrenovovaný areál a sláva se jim vydařila. Po bezbrankovém poločase otevřeli skóre hosté. Přeloučská odpověď však byla zdrcující. V rozmezí čtyřech minut Bendžik a Klouda otočili dějiny zápasu.

1. kolo - 12.08.2017 17:00

Nasavrky - Pomezí

1:3 (0:1)

Střelci: 87. Dostál Filip

ŽK: 27. Michek Tomáš, 57. Michek Roman

Sestava: Drášil Tomáš - Krejčí Michal (82. Pavlík Vojtěch), Michek Roman, Dostálek Michal, Pešek Radek - Dostálek Tomáš (63. Hnízdo David), Michek Tomáš, Dostál Filip, Starý Radek - Čechlovský Ondřej, Boháč Ondra

Komentář k zápasu: První střela na branku se urodila až v 17. minutě z kopačky domácího Čechlovského. Ve 26. minutě fauluje domácí brankář útočníka hostí a z penalty se trefil kapitán Mička. V 55. minutě po zahraném rohovém kopu ze skrumáže v malém vápně zvyšuje na 2:0 dorážkou Leinweber.
V 78. minutě na 3:0 zvyšuje po sólovém úniku střelou mezi nohy domácího brankáře střídající Pořízka. V 86. minutě na 1:3 snižuje z první podařené akce střelou po zemi Dostál. Hosté byli po celý zápas lepší a zaslouženě si odvezli tři body.